Oferta desek betonowych

FPHU Zdrojewscy oferuje deski betonowe oraz stopnie ogrodowe w różnych rozmiarach, dzięki czemu można je z łatwością dopasować do rodzaju i charakteru konstrukcji.

Inspirowane naturą, doskonale ozdobią ogród, altanę i teren wokół domu. Sprawdzą się jako nawierzchnia, np. tarasu czy alejki, ale też ogrodzenie, np. rabat kwiatowych czy też jako schody.

Dzięki deskom betonowym ozdobisz i urozmaicisz ogród, optycznie go powiększysz i sprawisz, że będzie funkcjonalny jak nigdy dotąd!

Wybierz materiały do swojego ogrodu!

 

Deski betonowe

Płyty imitujące naturalne drewno, wykonane z najwyższej jakości betonu o różnych kształtach i wymiarach. Idealne jako nawierzchnie, elewacje i elementy małej architektury.

więcej
 
 

Stopnie ogrodowe

Wytrzymałe i efektowne stopnie ogrodowe to idealny wybór do ogrodu. Mocne i stabilne, odporne na ścieranie i mróz, a do tego niezwykle dekoracyjne, dzięki doskonałemu odwzorowaniu kolorystyki i faktury naturalnego drewna.

więcej
 
 
Skład hurtowy

Zapraszamy do naszego zakładu produkcyjnego! Prowadzimy skład hurtowy oferujący szeroką gamę materiałów budowlanych oraz narzędzi.

Skład hurtowy więcej
 
Skontaktuj się z nami

Zainteresowały Cię stropy Teriva? Zadzwoń lub napisz i dowiedz się więcej o naszych produktach.

więcej
 
 
Projekt i realizacja:
 

Zdrojewscy sp. z o.o. sp.k. oferuje betonowe deski oraz stopnie ogrodowe imitujące naturalne drewno. Produkujemy mocne i trwałe wyroby betonowe o efektownym designie. Deski betonowe ozdobią Twój ogród.